• Повик за поддршка 0086-17367878046

Најчесто поставувани прашања

П1: Дали сте фабрика или трговска компанија?

А1: Ние сме фабрика со вкупно 150 работници.

П2: Кои се вашите топли предмети?

А2: Имаме 10 професионални дизајнери.Нашите главни производи се Replica Eames столици, школки, фотелји, столчиња од ткаенина, столчиња за лулка, PU столици, кожни столици, пластични столици, трпезариска маса и комплети за маси.

П3: Што е со начинот на испорака?

A3: DHL/UPS/TNT/Fedex и други воздушни и поморски пратки се остварливи.Со еден збор, можевме да направиме која било пратка што сакате.

П4: Што е со датумот на испорака?

А4: Во принцип, датумот на испорака ќе биде 10-15 работни дена за нормална количина за купување.Но, ако е поголема нарачката, ве молиме проверете не дополнително.

П5: Што е со етикетата и логото?

A5: Приспособете ја етикетата и логото е изводливо.

П6: Што е со MOQ?

A6: Понизок MOQ од 50 ЕЕЗ по стил.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?