• Telefononi Mbështetjen 0086-17367878046
 • rreth nesh

ne ofrojmë Aksesorë Mode me çmime me zbritje

Hebei Haosi Furniture Sales Co., Ltd. është e specializuar në mobilje moderne (karrige ngrënieje plastike, karrige me guaskë, karrige krahu, karrige pëlhure, karrige lëkundëse, karrige PU, karrige lëkure, karrige plastike, tavolina ngrënieje dhe grupe tavoline.) në Provincën Hebei. , Kinë.

karrige zyre

Tetë orë në ditë.Një e treta e kohës e kalon në një karrige.Pra ju duhet një karrige e rehatshme Kjo karrige zyre ergonomike shumë e rregullueshme përdoret gjerësisht në vendet evropiane, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme, Azi dhe vende të tjera, veçanërisht në Rusi, Kanada, Indi, Bangladesh, Arabinë Saudite...
karrige zyre

Zgjedhja e një stol bari ose karrige e lartë

Nëse po planifikoni të vendosni një bar ose stol në dhomën tuaj të ngrënies, do të dëshironi të zgjidhni atë që është lartësia e duhur.Shumica e stolave ​​të lartësisë së bareve dhe banakut janë njëzet e pesë deri në tridhjetë e tre inç të larta nga dyshemeja në ndenjëse.Kjo lartësi është zgjedhja ideale për tavolinat që janë për...
Zgjedhja e një stol bari ose karrige e lartë

Ide për temat e karnavaleve të garave pranverore dhe ...

Sezoni i garave pranverore është mundësia e përsosur për t'u veshur dhe për të shijuar atmosferën gumëzhitëse të një ngjarjeje pranë pistave!Nga Dita e Derbit tek Dita e Zonjave dhe Kupa e Melburnit, ka shumë mundësi për të organizuar një festë spektakolare të garave pranverore.Nëse jeni duke planifikuar një funksion të korporatës në...
Ide dhe frymëzim për temat e karnavaleve të garave pranverore!

Dëshironi të blini një karrige, çfarë materiali keni...

Karriget përdoren kryesisht për pushimin e njerëzve në orenditë e çdo familjeje.Në treg ka shumë lloje karrigesh dhe karriget nga materiale të ndryshme janë të ndryshme në pamje dhe komoditet.Kur zgjidhni një karrige, cili material është më i mirë për një karrige?Nga çfarë materiali është bërë karrigia?Në pr...
Dëshironi të blini një karrige, çfarë materiali rekomandoni?

Si të kontrolloni cilësinë e pp të grumbullueshme ...

Pas marrjes së mallit, ju lutemi kontrolloni nëse kutia e jashtme e karriges plastike është e plotë.Kjo karrige plastike është 5 copë për kuti.Duke çmontuar shiritin e kutisë së jashtme, mund të shohim 5 copë karrige plastike të ngrënies të grumbulluara së bashku.Do të ketë kopsa plastike në këmbë për të parandaluar që këmbët e karriges të mos fr...
Si të kontrolloni cilësinë e karrigeve të ngrënies plastike të grumbullueshme?
 • Dërgim i shpejtë

  Dërgim i shpejtë

  Cilësia nën 100 copë mund të dorëzohet brenda 15 ditëve.
 • Porosia e vogël pranohet

  Porosia e vogël pranohet

  MOQ i ulët pranohet. 2 copë janë në dispozicion.
 • Qendra profesionale e R&D

  Qendra profesionale e R&D

  OEM dhe ODM janë të mirëpritur ngrohtësisht.