• Telefononi Mbështetjen 0086-17367878046

Na kontaktoni

Hebei Haosi Furniture Sales Co., Ltd.

Adresë

Ndërtesa nr.3, Departamenti Changan Wanda, Shijiazhuang Hebei Kinë

E-mail

mark@haosifurniture.com

emily@haosifurniture.com

Telefoni

0086-13331381283
0086-0311-67962368

Whatsapp

0086-17367878046

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni