• Повик за поддршка 0086-17367878046

Контактирајте не

Hebei Haosi Furniture Sales Co., Ltd.

Адреса

Зграда бр.3, Одделот Чанган Ванда, Шиџиажуанг Хебеи Кина

Е-пошта

mark@haosifurniture.com

emily@haosifurniture.com

Телефон

0086-13331381283
0086-0311-67962368

Whatsapp

0086-17367878046

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја